VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro tatínka

Hledáš originální dárek pro tatínka? Nabízíme celou řadu dárků pro tatínky s potisky na přání. Určitě ti záleží na tom, abys vybral ten nejlepší dárek pro tátu, který se bude nejvíce hodit pro danou příležitost. Ať už hledáš dárek pro tatínka k narozeninám, vánoční dárek pro tatínka, dárek pro tatínka k svátku nebo dárek ke dni otců, u nás si zaručeně vybereš. Nezapomněli jsme ani na dárky pro budoucí tatínky, kteří se na svoji roli teprve připravují. Zkrátka zde najdeš spousty krásných motivů pro tatínky, které můžeš navíc personalizovat vlastním textem či vlastní fotkou. Dárek pro tatínka můžeš vytvořit přesně podle svých představ i v našem on-line editoru.

Dárek pro tatínka kutila

Je tvůj tatínek domácí kutil a rád bys ho obdaroval originálním dárkem? Tráví hodně času v garáži či dílně? Máme pro tebe tipy na nejlepší dárky pro tatínky kutily. Na našich stránkách najdeš například kladívko pro tatínka nebo metr pro tatínka. Vtipným dárkem pro tatínka kutila může být i originální cedulka, kterou si může pověsit na dveře svojí dílny. V nabídce máme také spoustu originálních triček pro kutily, ve kterých bude všem jasné, čí tatínek je v okolí nejšikovnější.

Dárek pro tatínka, který miluje grilování

Vyžívá se tvůj tatínek v grilování? A co mu pořídit nějakým vhodný dárek s originálním motivem. Naším tipem je například zástěra pro tatínka na grilování nebo prkénka pro tatínka. Tyto dárky taťka určitě ocení, nebudou totiž ležet ve skříni, ale najdou praktické využití při každé zahradní párty. 

Dárek pro tatínka pivaře

Který tatínek nemá rád pivo? Moc jich určitě nebude. Pro tu větší část máme na našem e-shopu opravdu velkou zásobárnu originálních a vtipných dárků pro pivaře. Každý tatínek jistě ocení vlastní originální půllitr, placatku nebo nástěnný otvírák. Můžeš je zakoupit s našimi originálními motivy, ale i s vlastním potiskem nebo vlastním textem.

Dárek pro budoucího a novopečeného tatínka

Máte doma budoucího tatínka? A co mu vaše těhotenství oznámit originálním dárkem? Máme pro vás tipy, jak tuto dojemnou chvíli udělat nezapomenutelným okamžikem. Darujte budoucímu tatínkovi originální set bodyčka a trička, ve kterém budou s miminkem hned od začátku velká dvojka. A že už je miminko na světě? I pro novopečené tatínky máme spoustu dárků, díky kterým nikdy nezapomene, jak moc ho máte rádi. Naším tipem na dárek pro novopečené tatínky je např. hrneček Nejhodnější tatínek nebo Best daddy ever. Pokud je to s vaším miminkem občas oříšek, můžete tatínka obdarovat originálním dárkem s nápisem Tátou může být každý, ale být tatínkem /jméno/, ze mě dělá výjimečného muže. Tento bestseller už dělá parádu v mnoha českých domácnostech.

Dárek pro tatínka rybáře

Uhodí víkend a tvůj tatínek už se balí na ryby? Pak jistě ocení některý z originálních a vtipných dárků pro rybáře, který máme v naší nabídce. Ulovte vtipné tričko Profesionální rybář, kterému se zasmějí všichni na rybníce. Nebo byste raději něco, co vašeho tatínka na rybníce zahřeje při špatném počasí? Co takhle pořídit mu originální placatku s motivem pro rybáře a k tomu plecháček na čaj, aby měl to "zahřívadlo" čím zapít. :)

Dárek pro tatínka ke dni otců

Váháš, jaký dárek ke dni otců bude pro tatínka ten nejlepší? Připravili jsme pro tebe celou kategorii dárků ke dni otců

Dárek pro tatínka k narozeninám

Nevybral jsi z této nabídky dárků nic, co by se hodilo pro tvého tatínka k narozeninám? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků k narozeninám

Dárek pro tatínka k Vánocům

Nevybral jsi z této nabídky dárků nic, co by se hodilo jako vánoční dárek pro tatínka? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků s vánoční tématikou

Ostatní dárky pro muže