Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro barmany

Originální dárky pro barmany u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro barmany, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro barmany. Každý z nás má ve svém okolí nějakého barmana, který nám vždy namíchá ten nejlepší povzbuzovák. Takový barman si zaslouží nějaký originální dárek. Zpropitné je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro barmana, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat kvalitní kokteil před zavíračkou. A že máte barmana přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro barmana. Ať už je barman váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro barmana mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro barmany, tak originální půllitry pro barmany, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro barmany udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro barmany ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro barmana k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí barmana, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro barmana. Naším tipem je tričko pro automechanika Nesnáším být sexy, ale jsem barman, takže to jinak nejde.

Dárek pro barmana k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro automechanika k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro barmana, nebo plecháček pro barmana, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně udělá ten drink. 

Dárek pro barmana k Vánocům

Máte doma barmana a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro barmana? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro barmana, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro barmana s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže