VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro pošťáky

Originální dárky pro pošťáky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro pošťáky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro pošťáky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého pošťáka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový pošťáksi zaslouží nějaký originální dárek, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro pošťáky, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo doručit. A že máte pošťákapřímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro pošťáky. Ať už je pošťák váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro pošťáky mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro pošťáky, tak originální půllitry pro pošťáky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro pošťáky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro pošťáky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro pošťáka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí pošťáka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro pošťáka. Naším tipem je tričko pro pošťáka Nesnáším být sexy, ale jsem pošťák, takže to jinak nejde.

Dárek pro pošťáka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro pošťáka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro pošťáka, nebo plecháček pro pošťáka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně opraví podlahu.

Dárek pro pošťáka k Vánocům

Máte doma pošťáka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro pošťáka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro pošťáka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro pošťáka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže