Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro kurýry

Originální dárky pro kurýry u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro kurýry, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro instalatéry. Každý z nás má ve svém okolí nějakého kurýra, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový kurýr si zaslouží nějaký originální dárek, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro kurýra, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo doručit. A že máte kurýra přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro kurýra. Ať už je kurýr váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro kurýra mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička prokurýra, tak originální půllitry pro kurýra, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro kurýra udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro kurýra ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro kurýra k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí kurýra, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro kurýra. Naším tipem je tričko pro kurýra Nesnáším být sexy, ale jsem kurýr, takže to jinak nejde.

Dárek pro kurýra k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro kurýra k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro kurýra, nebo plecháček pro kurýra, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro kurýra k Vánocům

Máte doma kurýra a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro kurýra? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro kurýra, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro kurýra s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže