Využij slevy až 40% na naše NEJVĚTŠÍ BESTSELLERY.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro silničáře

Originální dárky pro silničáře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro silničáře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro silničáře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého silničáře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový silničář si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro silničáře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo udělat. A že máte silničáře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro silničáře. Ať už je silničář váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro silničáře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro silničáře, tak originální půllitry pro silničáře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro silničáře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro bagristy ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro silničáře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí silničáře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro silničáře. Naším tipem je tričko pro silničáře Nesnáším být sexy, ale jsem silničář, takže to jinak nejde.

Dárek pro silničáře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro silničáře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro silničáře, nebo plecháček pro silničáře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro silničáře k Vánocům

Máte doma silničáře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro silničáře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro silničáře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro silničářes vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže