Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro nehtařky

Originální dárky pro nehtařkyu nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro nehtařky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro nehtařky. Každý z nás má ve svém okolí nějakou nehtařku, která mu nejednou vytrhla trn z paty. Taková nehtařka si zaslouží nějaký originální dárek. Dýško je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro nehtařku, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat narychlo nehty. A že máte nehtařku přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro nehtařku. Ať už je nehtařkou tvoje manželka, maminka, ségra nebo babička, takové tričko pro nehtařku jí určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro nehtařku, tak originální půllitry pro nehtařku, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro nehtařky udělají obdarované určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jejímu povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro nehtařky ji určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro nehtařku k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí nehtařku, která bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte jí dárek přímo pro nehtařku

Dárek pro nehtařku k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro nehtařku k svátku. Malá drobnost, která ji určitě potěší je hrneček pro nehtařku, nebo plecháček pro nehtařku, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro nehtařku k Vánocům

Máte doma kadeřnici a rádi byste jí dali na Vánoce originální dárek pro nehtařku? Máme pro vás pár tipů, které jí udělají zaručeně radost. Co třeba polštářek pro nehtařku, na kterém si bude moct odpočnout po náročném dni? 

Ostatní dárky pro ženy