Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro bratra

Vymyslet originální dárek pro bratra se může zdát jako nadlidský úkol. My však známe řešení. Udělej mu radost originálním dárkem s potiskem. Nabízíme celou řadu dárků pro bratry s potisky na přání. Abychom ti ušetřili nervy s hledáním, připravili jsme pro tebe kategorie nabité dárky pro bratry k narozeninám, k Vánocům i k svátku. Ať už máš doma bratra kutila, rybáře, motokráře nebo bratra, který rád griluje a pije pivo, pro všechny jsme nachystali plno krásných motivů, které můžete personalizovat vlastním textem či vlastní fotkou. Dárek pro bratra můžete vytvořit přesně podle vašich představ i v našem online editoru. 

Dárek pro bratra kutila

Je tvůj bratr domácí kutil a ráda bys ho obdarovala originálním dárkem? Tráví hodně času v garáži či dílně? Máme pro tebe tipy na nejlepší dárky pro bratra kutila. Na našich stránkách najdete např. kladívko pro bratra s vlastním jménem nebo metr Když to neopraví /jméno/, tak už nikdo. Vtipným dárkem pro bratra kutila může být i originální cedulka, kterou si může pověsit na dveře svojí dílny. V nabídce máme také spoustu originálních triček pro bratry kutily, ve kterém bude všem jasné, čí bratr je v okolí nejšikovnější.

Dárek pro bratra, který miluje grilování

Vyžívá se tvůj bratr v grilování? A co mu pořídit nějakým vhodný dárek s originálním motivem. Naším tipem je např. zástěra pro bratra na grilování nebo prkénka pro bratra. Tyto dárky bratr určitě ocení. Nebudou totiž ležet ve skříni, ale najdou praktické využití při každé zahradní párty. 

Dárek pro bratra pivaře 

Je tvůj bratr víc v hospodě než doma? Pak ideáním dárkem pro bratra bude vtipný půllitr, placatka nebo nástěnný otvírák. Půllitry, placatky i otvírák můžete zakoupit s originálními motivy, ale i s vlastním potiskem nebo vlastním textem. S tímto vtipným dárkem u bratra určitě zaboduješ.

Dárek pro bratra rybáře

Uhodí víkend a tvůj bratr už se balí na ryby? Pak jistě ocení některý z originálních a vtipných dárků pro rybáře, který máme v naší nabídce. Ulov mu vtipné tričko Profesionální rybář, se kterým okouzlí nejednu štiku. Nebo bys raději něco, co tvého bratra na rybníce zahřeje při špatném počasí? Co takhle pořídit mu originální placatku s motivem pro rybáře a k tomu plecháček na čaj, aby měl to "zahřívadlo" čím zapít. :)

Dárek pro bratra k narozeninám

Nevybral sis z této nabídky dárků nic, co by se hodilo pro tvého bratra k narozeninám? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků k narozeninám

Dárek pro bratra k Vánocům

Nevybral sis z této nabídky dárků nic, co by se hodilo jako vánoční dárek pro bratra? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků s vánoční tématikou

Ostatní dárky pro muže