Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro právníky

Originální dárky pro právníky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro právníky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro právníky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého právníka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový právník si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro právníka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat. A že máte právník přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro právníka. Ať už je právníkváš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro právníka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro právníka, tak originální půllitry pro právníka, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro právníka udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro právníka ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro právníka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí právníka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro právníka. Naším tipem je tričko pro právníka Nesnáším být sexy, ale jsem právník, takže to jinak nejde.

Dárek pro právníka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro právníka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro právníka, nebo plecháček pro právníka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro právníka k Vánocům

Máte doma právníka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro právníka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro právníka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro právníkas vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.