Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro tramvajáky

Originální dárky pro tramvajáky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro tramvajáky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro tramvajáky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého tramvajáka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty tím, že na něj počkal. Takový tramvaják si zaslouží nějaký originální dárek. Poděkování je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro tramvajáka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště nebudeme stíhat doběhnout na zastávku. A že máte tramvajáka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro tramvajáka. Ať už je tramvaják váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro tramvajáka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro tramvajáky, tak originální půllitry pro tramvajáky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro tramvajáky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro tramvajáky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro tramvajáka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí tramvajáka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro tramvajáka. Naším tipem je tričko pro autobusáka Nesnáším být sexy, ale jsem tramvaják, takže to jinak nejde.

Dárek pro tramvajáka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro tramvajáka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro tramvajáka, nebo plecháček pro tramvajáka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vás doveze do cíle. 

Dárek pro tramvajáka k Vánocům

Máte doma tramvajáka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro tramvajáka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro tramvajáka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro tramvajákas vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.