VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro zahradníky

Originální dárky pro zahradníky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro zahradníky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro zahradníky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého zahradníka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový zahradník si zaslouží nějaký originální dárek. Poděkování je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro zahradníka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme něco potřebovat. A že máte zahradníka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro zahradníky. Ať už je zahradník váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro zahradníka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro zahradníka, tak originální půllitry pro zahradníka, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro zahradníky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro zahradníky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro zahradníka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí zahradníka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro zahradníka. Naším tipem je tričko pro zahradníka Nesnáším být sexy, ale jsem zahradník, takže to jinak nejde.

Dárek pro zahradníka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro zahradníka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro zahradníka, nebo plecháček pro zahradníka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro zahradníka k Vánocům

Máte doma zahradníka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro zahradníka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro zahradníka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro zahradníka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.