Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro zpěváky

Originální dárky pro zpěváky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro zpěváky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro zpěváky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého zpěváka, který za bicími umí dělat zázraky. Takový zpěvák si zaslouží nějaký originální dárek. Potlesk je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro zpěváka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme chtít přídavek. A že máte zpěváka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro zpěváka. Ať už je zpěvák váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro zpěvák mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro zpěváky, tak originální půllitry pro zpěváky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro zpěváky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro zpěváky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro zpěváky k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí zpěváka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro zpěváka. Naším tipem je tričko pro zpěváka Nesnáším být sexy, ale jsem zpěvák, takže to jinak nejde.

Dárek pro zpěváka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro zpěváka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro zpěváka, nebo plecháček pro zpěváka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně dohraje poslední song. 

Dárek pro zpěváka k Vánocům

Máte doma zpěváka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro zpěváka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro zpěváka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro zpěvákas vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.