Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro cyklisty

Originální dárky pro cyklisty u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro cyklisty, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro cyklisty. Každý z nás má ve svém okolí nějakého cyklistu, který si zaslouží nějaký osobní dárek pro cyklistu. Ať už je cyklista váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro cyklistu mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro cyklisty, tak originální půllitry pro cyklisty, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro cyklisty udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho koníčku. Naše vtipné motivy na dárcích pro cyklisty ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro cyklistu k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí cyklistu, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro cyklistu. Naším tipem je tričko pro cyklistu Nesnáším být sexy, ale jsem cyklista, takže to jinak nejde.

Dárek pro cyklistu k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro cyklistu k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro cyklistu, nebo plecháček pro cyklistu, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co dorazí z vyjížďky.

Dárek pro cyklistu k Vánocům

Máte doma cyklistu a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro cyklistu? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro cyklistu, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro cyklistu s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže