VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro babičku

Hledáš tip na dárek pro babičku? Tak to jsi tady správně! Nabízíme celou řadu originálních dárků pro babičku. Na motivech jsme si dali opravdu záležet. Můžeš vybrat například vtipný dárek pro babičku, dárek pro babičku k narozeninám, vánoční dárek pro babičku nebo dárek pro babičku k svátku. Zkrátka si u nás vybereš dárek pro babičku pro každou příležitost. Rozhodni se, na jaký předmět jí necháš některý z našich motivů vytisknout a úspěch je zaručen! Naše dárky vykouzlí každé babičce úsměv na tváři.

Dárek pro budoucí babičku

Čekáte přírůstek do rodiny? Kdo jiný by se na něj těšil víc než budoucí rodiče? No přece babička! Vyber si z naší nabídky dárků pro budoucí babičku. Nejoblíbenější je například Polštář Jen ta nejlepší maminka se může sát nejlepší babičkou nebo Hrnek Jen ta nejlepší maminka se může stát nejlepší babičkou.

Dárek pro babičku do kuchyně

Jestli si nejsi jistý, jaký dárek pro babičku vybrat, máme pro tebe další zaručený tip. Velice oblíbené jsou dárky pro babičku do kuchyně! Můžeš koupit hrneček pro babičku, prkénko pro babičku nebo plecháček pro babičku. Ani s jedním určitě nešlápneš vedle. Dřevěná prkénka nabízíme dokonce ve dvou variantách. Můžeš objednat dekorační prkénko pro babičku, na které můžeme tisknout ve všech barvách stejně jako na papír, takže klidně i motiv s fotografii. Takové prkénko se hodí na vystavení na poličku nebo na pověšení na zeď. Pokud je ale tvoje babička v kuchyni opravdu „pečená vařená“, můžeš jí koupit poctivé bukové prkénko pro babičku s gravírovaným motivem, které může skutečně používat na své kouzlení v kuchyni. Když se o něj bude pečlivě starat, vydrží jí dlouhá léta.

Ostatní dárky pro ženy