Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro dědu

Hledáš tip na dárek pro dědu? Chceš originální dárek pro dědečka k Vánocům, narozeninám nebo k svátku? V naší nabídce najdeš tisíce dárkových předmětů s potisky na přání, které udělají tvému dědovi určitě radost. Abychom ti ušetřili nervy při hledání toho nejlepšího dárku pro dědu, připravili jsme kategorie nabité dárky s motivy speciálně pro dědu k nejrůznějším přiležitostem. Ať už sháníš originální dárek pro dědu kutila, rybáře nebo dědečka, který rád pije pivo, pro všechny jsme nachystali plno krásných motivů, které můžete opatřit vlastním textem či vlastní fotkou. Dárek pro dědu můžete vytvořit přesně podle vašich představ i v našem on-line editoru. 

Dárek pro dědu kutila

Je tvůj děda domácí kutil a rád bys ho obdaroval originálním dárkem? Tráví hodně času v garáži či dílně? Máme pro tebe tipy na nejlepší dárky pro kutily k Vánocům i k narozeninám. Na našich stránkách najdete např. kladívko pro dědu nebo metr pro dědu. Vtipným dárkem pro dědu kutila může být i originální cedulka, kterou si může pověsit na dveře svojí dílny. V nabídce máme také spoustu originálních triček pro kutily, ve kterém bude všem jasné, jaký děda je v okolí nejšikovnější.

Dárek pro dědu pivaře

Je tvůj děda milovník piva? Pak určitě ocení originální a vtipné dárky pro dědečky pivaře. Naším tipem na dárek pro dědu je vlastní originální půllitr, placatka nebo nástěnný otvírák. Půllitry, placatky i otvírák můžete zakoupit s originálními motivy, ale i s vlastním potiskem nebo vlastním textem.

Dárek pro budoucího dědečka

Čekáte miminko a rádi byste tuto novinku oznámili dědovi stylově? A co mu vaše těhotenství oznámit originálním dárkem pro budoucího dědečka?  Naším tipem na dárek pro budoucího dědu je např. hrneček Dědeček od roku nebo hrneček Jsi nejlepší děda na světě.

Dárek pro dědu rybáře

Je tvůj děda víc na rybách, než doma s babičkou? Pak jistě ocení některý z originálních a vtipných dárků pro rybáře, který nabízíme. Ulovte dědovi vtipné tričko Profesionální rybář, díky kterému ho na rybníce nikdo nepřehlédne. Nebo byste raději něco, co vašeho dědu na rybníce zahřeje při špatném počasí? Co takhle pořídit mu originální placatku s motivem pro rybáře a k tomu plecháček na čaj, aby měl to "zahřívadlo" čím zapít. :)

Ostatní dárky pro muže