Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro manžela

Přemýšlíš nad dárkem pro manžela? Udělej mu radost originálním dárkem s potiskem. Nabízíme celou řadu dárků pro manžely s potisky na přání. Abychom ti ušetřili nervy s hledáním, připravili jsme pro tebe kategorie nabité dárky pro manžela k narozeninám, k Vánocům i k svátku. Ať už máš doma manžela kutila, rybáře, motokráře nebo manžela, který rád griluje a pije pivo, pro všechny jsme nachystali plno krásných motivů, které můžete personalizovat vlastním textem či vlastní fotkou. Dárek pro manžela můžete vytvořit přesně podle vašich představ i v našem online editoru. 

Dárek pro manžela kutila

Je tvůj manžel domácí kutil a ráda bys ho obdarovala originálním dárkem? Tráví hodně času v garáži či dílně? Máme pro tebe tipy na nejlepší dárky pro manžela kutila k Vánocům i k narozeninám. Na našich stránkách najdete např. kladívko pro manžela s vlastním jménem nebo metr Když to neopraví /jméno/, tak už nikdo. Vtipným dárkem pro manžela kutila může být i originální cedulka, kterou si může pověsit na dveře svojí dílny. V nabídce máme také spoustu originálních triček pro kutily, ve kterém bude všem jasné, čí manžel je v okolí nejšikovnější.

Dárek pro manžela, který miluje grilování

Vyžívá se tvůj manžel v grilování? A co mu pořídit nějakým vhodný dárek s originálním motivem. Naším tipem je např. zástěra pro manžela na grilování nebo prkénka pro manžela. Tyto dárky manžel určitě ocení. Nebudou totiž ležet ve skříni, ale najdou praktické využití při každé zahradní párty. 

Dárek pro manžela pivaře

Pije tvůj manžel víc piva než vody? Pak ideáním dárkem pro manžela bude vtipný půllitr pro manžela, placatka nebo nástěnný otvírák. Půllitry, placatky i otvírák můžete zakoupit s originálními motivy, ale i s vlastním potiskem nebo vlastním textem.

Dárek pro manžela rybáře

Uhodí víkend a tvůj manžel už se balí na ryby? Pak jistě ocení některý z originálních a vtipných dárků pro rybáře, který máme v naší nabídce. Ulov mu vtipné tričko Profesionální rybář, se kterým okouzlí nejednu štiku. Nebo bys raději něco, co tvého manžela na rybníce zahřeje při špatném počasí? Co takhle pořídit mu originální placatku s motivem pro rybáře a k tomu plecháček na čaj, aby měl to "zahřívadlo" čím zapít. :)

Dárek pro manžela k narozeninám

Nevybral sis z této nabídky dárků nic, co by se hodilo pro tvého manžela k narozeninám? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků k narozeninám

Dárek pro manžela k Vánocům

Nevybral sis z této nabídky dárků nic, co by se hodilo jako vánoční dárek pro manžela? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků s vánoční tématikou

Ostatní dárky pro muže