Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro přítele

Přemýšlíš nad vtipným dárkem pro přítele? Udělej mu radost originálním dárkem s potiskem. Nabízíme celou řadu dárků pro přítele s potisky na přání. Abychom ti ušetřili nervy s hledáním, připravili jsme pro tebe kategorie nabité dárky pro přítele k narozeninám, k Vánocům i k svátku. Ať už máš doma přítele kutila, rybáře, motokráře nebo přítele, který rád griluje a pije pivo, pro všechny jsme nachystali plno krásných motivů, které můžete personalizovat vlastním textem či vlastní fotkou. Dárek pro přítele můžete vytvořit přesně podle vašich představ i v našem online editoru. 

Dárek pro přítele kutila

Je tvůj přítel domácí kutil a ráda bys ho obdarovala originálním dárkem? Tráví hodně času v garáži či dílně? Máme pro tebe tipy na nejlepší dárky pro přítele kutila k Vánocům i k narozeninám. Na našich stránkách najdete např. kladívko pro přítele s vlastním jménem nebo metr Když to neopraví /jméno/, tak už nikdo. Vtipným dárkem pro přítele kutila může být i originální cedulka, kterou si může pověsit na dveře svojí dílny. V nabídce máme také spoustu originálních triček pro kutily, ve kterém bude všem jasné, čí manžel je v okolí nejšikovnější.

Dárek pro přítele, který miluje grilování

Vyžívá se tvůj přítel v grilování? A co mu pořídit nějakým vhodný dárek s originálním motivem. Naším tipem je např. zástěra pro přítele na grilování nebo prkénka pro přítele. Tyto dárky manžel určitě ocení. Nebudou totiž ležet ve skříni, ale najdou praktické využití při každé zahradní párty. 

Dárek pro přítele pivaře 

Je tvůj přítel víc v hospodě než doma? Pak ideáním dárkem pro přítele bude vtipný půllitr pro přítele, placatka nebo nástěnný otvírák. Půllitry, placatky i otvírák můžete zakoupit s originálními motivy, ale i s vlastním potiskem nebo vlastním textem. S tímto vtipným dárkem u přítele určitě zaboduješ a možná zase začne trávit více času doma, aby si dárek náležitě užil. 

Dárek pro přítele rybáře

Uhodí víkend a tvůj přítel už se balí na ryby? Pak jistě ocení některý z originálních a vtipných dárků pro rybáře, který máme v naší nabídce. Ulov mu vtipné tričko Profesionální rybář, se kterým okouzlí nejednu štiku. Nebo bys raději něco, co tvého přítele na rybníce zahřeje při špatném počasí? Co takhle pořídit mu originální placatku s motivem pro rybáře a k tomu plecháček na čaj, aby měl to "zahřívadlo" čím zapít. :)

Dárek pro přítele k narozeninám

Nevybral sis z této nabídky dárků nic, co by se hodilo pro tvého přítele k narozeninám? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků k narozeninám

Dárek pro přítele k Vánocům

Nevybral sis z této nabídky dárků nic, co by se hodilo jako vánoční dárek pro přítele? Tak zkus projít ještě naši další kategorii, která je plná dárků s vánoční tématikou

Ostatní dárky pro muže