Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro pejskaře

Originální dárky pro pejskaře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro pejskaře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro pejskaře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého pejskaře, který by bez svého psa nedal ani ránu. Takový pejskař si zaslouží nějaký originální dárek, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro pejskaře. A že máte pejskaře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro pejskaře. Ať už je pejskař váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro pejskaře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro pejskaře, tak originální půllitry pro pejskaře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro pejskaře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro pejskaře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro pejskaře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí pejskaře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro pejskaře. Naším tipem je tričko pro pejskaře  s jeho oblíbneou psí rasou

Dárek pro pejskaře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro pejskaře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro pejskaře, nebo plecháček pro pejskaře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro pejskaře k Vánocům

Máte doma pejskaře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro pejskaře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro pejskaře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro pejskaře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Placatky pro pejskaře

Zobrazit další
produkty

Polštáře pro pejskaře

Zobrazit další
produkty