VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro elektrikáře

Originální dárky pro elektrikáře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro elektrikáře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro elektrikáře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého elektrikáře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový elektrikář si zaslouží nějaký originální dárek. Zapalcená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro elektrikáře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo opravit. A že máte elektrikáře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro elektrikáře. Ať už je elektrikář váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro elektrikáře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro elektrikáře, tak originální půllitry pro elektrikáře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro elektrikáře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro ekektrikáře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro elektrikáře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí elektrikáře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro elektrikáře. Naším tipem je tričko pro elektrikáře Nesnáším být sexy, ale jsem elektrikář, takže to jinak nejde.

Dárek pro elektrikáře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro elektrikáře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro elektrikáře, nebo plecháček pro elektrikáře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro elektrikáře k Vánocům

Máte doma elektrikáře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro elektrikáře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro elektrikáře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro elektrikáře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže