Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro bagristu

Originální dárky pro bagristu u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro bagristu, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro bagristy. Každý z nás má ve svém okolí nějakého bagristu, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový bagrista si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro bagristu, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo vybagrovat. A že máte bagristu přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro bagristu. Ať už je bagrista váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro bagristu mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro bagristu, tak originální půllitry pro bagristy, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro bagristy udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro bagristy ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro bagristu k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí bagristu, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro bagristu. Naším tipem je tričko pro bagristu Nesnáším být sexy, ale jsem bagrista, takže to jinak nejde.

Dárek pro bagristu k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro bagristu k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro bagristu, nebo plecháček pro bagristu, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro bagristu k Vánocům

Máte doma bagristu a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro bagristu? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro bagristu, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro bagristu s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže