VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro truhláře

Originální dárky pro truhláře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro truhláře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro truhláře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého truhláře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový truhlář si zaslouží nějaký originální dárek. Poděkování je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro truhláře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště nebudeme stíhat doběhnout na zastávku. A že máte truhláře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro truhláře. Ať už je truhlář váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro truhláře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro truhláře, tak originální půllitry pro truhláře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro truhláře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro truhláře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro truhláře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí truhláře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro truhláře. Naším tipem je tričko pro truhláře Nesnáším být sexy, ale jsem truhláře, takže to jinak nejde.

Dárek pro truhláře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro truhláře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro truhláře, nebo plecháček pro truhláře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně dodělá nábytek.

Dárek pro truhláře k Vánocům

Máte doma truhláře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro truhláře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro truhláře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro truhláře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže