Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro malíře

Originální dárky pro malíře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro malíře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro malíře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého malíře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový malíře si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro malíře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo vymalovat. A že máte malíře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro malíře. Ať už je malíř váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro malíře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro malíře, tak originální půllitry pro malíře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro malíře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro malíře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro malíře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí malíře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro malíře. Naším tipem je tričko pro malíře Nesnáším být sexy, ale jsem malíř, takže to jinak nejde.

Dárek pro malíře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro malíře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro malíře, nebo plecháček pro malíře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro malíře k Vánocům

Máte doma malíře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro malíře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro malíře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro malíře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže