Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro IT specialisty

Originální dárky pro IT specialistu u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro IT specialistu, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro ajťáky. Každý z nás má ve svém okolí nějakéhoajťáka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový IT specialista si zaslouží nějaký originální dárek. Zapalcená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro IT specialisty, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo opravit. A že máte IT specialistu přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro IT specialistu. Ať už je IT specialista váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro IT specialistu mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro IT specialistu, tak originální půllitry pro IT specialisty, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro IT specialistu udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro IT specialistu ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro IT specialistu k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí IT specialistu, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro IT specialistu

Dárek pro IT specialistu k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro IT specialistu k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro IT specialistu, nebo plecháček pro IT specialistu, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro IT specialistu k Vánocům

Máte doma IT speciallistu a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro IT specialistu? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro IT specialistu, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro IT specialistu s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Polštáře pro IT specialisty

Zobrazit další
produkty

Ostatní dárky pro muže