Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro tesaře

Originální dárky pro tesaře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro tesaře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro tesaře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého tesaře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový tesař si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro tesaře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo. A že máte tesaře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro tesaře. Ať už je tesařváš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro tesaře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro tesaře, tak originální půllitry pro tesaře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro tesaře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro tesaře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro tesaře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí tesaře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro tesaře. Naším tipem je tričko pro tesař Nesnáším být sexy, ale jsem tesař, takže to jinak nejde.

Dárek pro tesaře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro tesaře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro tesaře, nebo plecháček pro tesaře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro tesaře k Vánocům

Máte doma tesaře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro tesaře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro tesaře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro tesaře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže