Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro podlaháře

Originální dárky pro podlaháře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro podklaháře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro podlaháře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého podlaháře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový podlahář si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro podlaháře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo položit. A že máte podlaháře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro podlaháře. Ať už je podlahář váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro podlaháře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro podlaháře, tak originální půllitry pro podlaháře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro podlaháře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro podlaháře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro podlaháře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí podlaháře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro podlaháře. Naším tipem je tričko pro podlaháře Nesnáším být sexy, ale jsem podlahář, takže to jinak nejde.

Dárek pro podlaháře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro podlaháře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro podlaháře, nebo plecháček pro podlaháře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně opraví podlahu.

Dárek pro podlaháře k Vánocům

Máte doma podlaháře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro podlaháře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro podlaháře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro podlaháře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže