Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro zedníky

Originální dárky pro zedníka u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro zedníka, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro zedníka. Každý z nás má ve svém okolí nějakého zedníka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový zedník si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro zedníka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo vyzdít. A že máte obkladače přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro obkladače. Ať už je obkladač váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro obkladače mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro obkladače, tak originální půllitry pro obkladače, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro obkladače udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro obkladače ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro zedníka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí zedníka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro zedníka. Naším tipem je tričko pro zedníka Nesnáším být sexy, ale jsem zedník, takže to jinak nejde.

Dárek pro zedníka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro zedníka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro zedníka, nebo plecháček pro zedníka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro zedníka k Vánocům

Máte doma zedníka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro zedníka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro zedníka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro zedníka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže