Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro obkladače

Originální dárky pro obkladače u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro obkladače, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro obkladače. Každý z nás má ve svém okolí nějakého obkladače, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový obkladač si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro obkladače, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo obložit. A že máte obkladače přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro obkladače. Ať už je obkladač váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro obkladače mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro obkladače, tak originální půllitry pro obkladače, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro obkladače udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro obkladače ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro obkladače k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí obkladače, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro obkladače. Naším tipem je tričko pro obkladače Nesnáším být sexy, ale jsem obkladač, takže to jinak nejde.

Dárek pro obkladače k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro obkladače k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro obkladače, nebo plecháček pro obkladače, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně obloží koupelnu. 

Dárek pro obkladače k Vánocům

Máte doma obkladače a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro obkladače? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro obkladače, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro obkladače s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže