VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro mechaniky

Originální dárky pro mechaniky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro mechaniky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro mechaniky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého mechanika, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový mechanik si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro mechanika, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo opravit. A že máte mechanika přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro mechanika. Ať už je mechanik váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro mechanika mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro mechaniky, tak originální půllitry pro mechaniky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro mechaniky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro mechaniky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro mechanika k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí mechanika, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro mechanika. Naším tipem je tričko pro automechanika Nesnáším být sexy, ale jsem mechanik, takže to jinak nejde.

Dárek pro mechanika k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro mechanika k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro mechanika, nebo plecháček pro mechanika, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně opraví to rozbité auto. 

Dárek pro mechanika k Vánocům

Máte doma mechanika a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro mechanika? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro mechanika, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro mechanika s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Polštáře pro mechaniky

Zobrazit další
produkty

Ostatní dárky pro muže