Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro údržbáře

Originální dárky pro údržbáře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro údržbáře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro údržbáře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého údržbáře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový údržbář si zaslouží nějaký originální dárek. Poděkování je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro údržbáře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco opravit. A že máte údržbáře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro údržbáře. Ať už je údržbář váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro údržbáře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro údržbáře, tak originální půllitry pro údržbáře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro údržbáře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro údržbáře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro údržbáře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí údržbáře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro údržbáře. Naším tipem je tričko pro údržbáře Nesnáším být sexy, ale jsem údržbář, takže to jinak nejde.

Dárek pro údržbáře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro údržbáře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro údržbáře, nebo plecháček pro údržbáře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko. 

Dárek pro údržbáře k Vánocům

Máte doma údržbáře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro údržbáře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro údržbáře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro údržbáře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže