Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro kominíky

Originální dárky pro kominíky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro kominíky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro kominíky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého kominíky, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový kominík si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro kominíka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo opravit. A že máte kominík přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro kominíka. Ať už je kominík váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro kominíka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro kominíka, tak originální půllitry pro kominíky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo prokominíky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro kominíka ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro kominíka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí kominíka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro kominíka. Naším tipem je tričko pro instalatéra Nesnáším být sexy, ale jsem kominík, takže to jinak nejde.

Dárek pro kominíka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro kominíka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro kominíka, nebo plecháček pro kominíka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro kominíka k Vánocům

Máte doma kominíka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro kominíka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro kominíka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro kominíka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže