VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro sklenáře

Originální dárky pro sklenáře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro sklenáře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro sklenáře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého sklenáře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový sklenářsi zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro sklenáře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo vybagrovat. A že máte sklenáře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro sklenáře. Ať už je sklenář váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro sklenáře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro sklenáře, tak originální půllitry pro sklenáře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro sklenáře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro sklenáře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro sklenáře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí sklenáře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro sklenáře. Naším tipem je tričko pro bagristu Nesnáším být sexy, ale jsem sklenář, takže to jinak nejde.

Dárek pro sklenáře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro sklenáře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro sklenáře, nebo plecháček pro sklenáře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně opraví to rozbité auto. 

Dárek pro sklenáře k Vánocům

Máte doma sklenáře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro sklenáře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro sklenáře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro sklenáře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže