VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro instalatéry

Originální dárky pro instalatéry u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro instalatéry, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro instalatéry. Každý z nás má ve svém okolí nějakého instalatéra, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový instalatér si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro instalatéra, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo opravit. A že máte instalatéra přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro instalatéra. Ať už je instalatér váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro instalatéra mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro instalatéra, tak originální půllitry pro instalatéry, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro instalatéra udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro instalatéra ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro instalatéra k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí instalatéra, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro instalatéra. Naším tipem je tričko pro instalatéra Nesnáším být sexy, ale jsem instalatér, takže to jinak nejde.

Dárek pro instalatéra k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro instalatéra k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro instalatéra, nebo plecháček pro instalatéra, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro instalatéra k Vánocům

Máte doma instalatéra a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro instalatéra? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro instalatéra, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro instalatéra s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže