Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro skladníky

Originální dárky pro skladníky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro skladníky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro skladníky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého skladníka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový skladní si zaslouží nějaký originální dárek, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro skladníka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo. A že máte skladníka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro skladníka. Ať už je skladník váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro skladníka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro skladníka, tak originální půllitry pro skladníky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro skladníky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro skladníky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro skladníka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí skladníka , který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro skladníka. Naším tipem je tričko pro sklandíka Nesnáším být sexy, ale jsem skladník, takže to jinak nejde.

Dárek pro skladníka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro skladníka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro sklandíka, nebo plecháček pro skladníka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro skladníka k Vánocům

Máte doma skladníka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro skladníka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro skladníka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro skladníka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže