Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro programátory

Originální dárky pro programátory u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro programátory, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro programátory. Každý z nás má ve svém okolí nějakého programátora, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový programátor si zaslouží nějaký originální dárek. Zapalcená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro programátora, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo opravit. A že máte programátora přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro programátora. Ať už je programátor váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro programátora mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro programátora, tak originální půllitry pro programátora, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro programátora udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro programátora ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro programátora k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí programátora, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro programátora. Naším tipem je tričko pro programátora Nesnáším být sexy, ale jsem programátor, takže to jinak nejde

Dárek pro progrmátora k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro programátora k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro programátora, nebo plecháček pro programátora, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro programátora k Vánocům

Máte doma programátora a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro programátora? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro programátora, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro programátora s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže