Využij vánoční slevy až 40% na naše NEJVĚTŠÍ BESTSELLERY. Nyní navíc s dopravou ZDARMA!
Nyní máš
doručení zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro zámečníky

Originální dárky pro zámečníky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro zmečníky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro zámečníky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého zámečníka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový zámečník si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro zámečníka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo vyrobit. A že máte zámečníka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro zámečníka. Ať už je zámečník váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro zámečníka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro zámečníky, tak originální půllitry pro zámečníky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro zámečníky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro zámečníky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro zámečníka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí zámečníka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro zámečníka. Naším tipem je tričko pro záemčníka Nesnáším být sexy, ale jsem zámečník, takže to jinak nejde.

Dárek pro zámečníka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro zámečníka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro zámečníka, nebo plecháček pro zámečníka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro zámečníka k Vánocům

Máte doma zámečníka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro zámečníka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro zámečníka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro zámečníka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže