Využij vánoční slevy až 40% na naše NEJVĚTŠÍ BESTSELLERY. Nyní navíc s dopravou ZDARMA!
Nyní máš
doručení zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro klempíře

Originální dárky pro klempíře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro klempíře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro klempíře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého klempíře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový klempíř si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro klempíře, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo opravit. A že máte klempíře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro klempíře. Ať už je klempíř váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro klempíře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro klempíře, tak originální půllitry pro klempíře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro klempíře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro klempíře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro klempíře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolíklempíře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro klempíře. Naším tipem je tričko pro instalatéra Nesnáším být sexy, ale jsem klempíř, takže to jinak nejde.

Dárek pro klempíře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro klempíře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro klempíře, nebo plecháček pro klempíře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro klempíře k Vánocům

Máte doma klempíře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro klempíře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro klempíře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro klempíře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže