Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro pokrývače

Originální dárky pro pokrývače u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro pokrývače, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro pokrývače. Každý z nás má ve svém okolí nějakého pokrývače, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový pokrývač si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro pokrývače, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo udělat. A že máte pokrývače přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro pokrývače. Ať už je pokrývač váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro pokrývače mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro pokrývače, tak originální půllitry pro pokrývače, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro pokrývače udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro pokrývače ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro pokrývače k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí pokrývače, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro pokrývače. Naším tipem je tričko pro pokrývače Nesnáším být sexy, ale jsem pokrývač, takže to jinak nejde.

Dárek pro pokrývače k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro pokrývače k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro pokrývače, nebo plecháček pro pokrývače, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko po práci.

Dárek pro pokrývače k Vánocům

Máte doma pokrývače a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro pokrývače? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro pokrývače, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro pokrývače s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže