Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro techniky

Originální dárky pro techniky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro techniky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro techniky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého technika, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový technik si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro technka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo. A že máte technika přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro technika. Ať už je technik váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro technika mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro technika, tak originální půllitry pro techniky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro technika udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro technika ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro technika k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí technika, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro technika. Naším tipem je tričko pro technika Nesnáším být sexy, ale jsem technik, takže to jinak nejde.

Dárek pro technika k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro technika k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro technika, nebo plecháček pro technika, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro technika k Vánocům

Máte doma technika a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro technika? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro technika, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro technika s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže