Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro vojáky

Originální dárky pro vojáky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro vojáky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro vojáky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého vojáka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový voják si zaslouží nějaký originální dárek. Poděkování je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro vojáka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme něco potřebovat. A že máte vojáka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro vojáka. Ať už je voják váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro vojáka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro vojáky, tak originální půllitry pro vojáky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro vojáky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro vojáky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro vojáky k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí vojáka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro vojáka. Naším tipem je tričko pro vojáka Nesnáším být sexy, ale jsem voják, takže to jinak nejde.

Dárek pro vojáky k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro vojáka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro vojáka, nebo plecháček pro vojáka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro vojáka k Vánocům

Máte doma vojáka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro vojáka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro vojáka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro vojáka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže