VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro maminku

Dárek pro maminku se ne vždy vybírá snadno. My ti ale pomůžeme. Věnuj originální dárek pro maminku s potiskem. Nabízíme celou řadu dárkových předmětů s potisky na přání, které maminku zaručeně potěší. Můžeš vybrat například vtipný dárek pro maminku, dárek pro maminku k narozeninám, vánoční dárek pro maminku nebo dárek pro maminku k svátku. Dárek pro maminku by měl být hlavně od srdce, dopřej ji tedy něco osobního - dárek pro maminku s vlastním potiskem, dárek s vlastním fotkou či textem. U nás vybereš dárek pro maminku pro každou příležitost a jsme si jistí, že každý z nich bude pro maminku krásnou památkou. 

Dárek pro maminku do kuchyně

Velice oblíbené jsou dárky pro maminku do kuchyně! Můžeš koupit hrneček pro maminku, prkénko pro maminku nebo plecháček pro maminku. Ani s jedním určitě nešlápneš vedle. Dřevěná prkénka nabízíme dokonce ve dvou variantách. Můžeš objednat dekorační prkénko pro maminku, na které můžeme tisknout ve všech barvách stejně jako na papír, takže klidně i motiv s fotografií. Takové prkénko se hodí na vystavení na poličku nebo na pověšení na zeď. Pokud je ale tvoje maminka v kuchyni opravdu „pečená vařená“, můžeš jí koupit poctivé bukové prkénko pro maminku s gravírovaným motivem, které může skutečně používat na své kouzlení v kuchyni. Když se o něj bude pečlivě starat, vydrží jí dlouhá léta.

Dárek pro maminku pro chvíle pohody

Co koupit mamince k narozeninám, k svátku nebo k Vánocům? Každá maminka si alespoň jednou ročně zaslouží dostat dárek, který ji dopřeje malý kousek odpočinku. Starost o domácnost není jednoduchá, a tak byste měli ocenit její péči. Tipů na dárek pro maminku máme nespočet. Mezi ty nejoblíbenější patří originální hrneček pro maminku Nejlepší maminka na celém světě, ve kterém si bude moct dopřát kafíčko a přitom si připomenout, jak moc ji mají její blízcí rádi. Odpočinek ji přinese i další náš tip na dárek pro maminku - polštář pro maminku.

Dárek pro nastávající a novopečenou maminku

Sháníte dárek pro nastávající maminku nebo dárek pro novopečenou maminku s miminkem? Pak i v tomto případě budeme vaší pravou rukou. V naší nabídce máme krásné sady trička a bodyčka pro maminku s dcerou i maminku se synem. Za nás doporučujeme např. sadu Mamka princezny a dcera královny, kterou najdete i v klučíčím provedení. 

Dárek pro maminku ke dni matek

Sháníš originální dárek pro maminku ke dni matek? Co ji potěšit nějakým hezkým tričkem pro maminku. Za nás vede tričko Jsi nejlepší maminka na světě. Pokud nechceš tričko, nezoufej. Připravili jsme pro tebe celou kategorii s těmi nejlepšími dárky pro maminku ke dni matek.

Ostatní dárky pro ženy