Využij vánoční slevy až 40% na naše NEJVĚTŠÍ BESTSELLERY. Nyní navíc s dopravou ZDARMA!
Nyní máš
doručení zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro motorkáře

Originální dárky pro motorkáře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro motorkáře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro motorkáře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého motorkáře, který si zaslouží nějaký osobní dárek pro motorkáře. Ať už je motorkář váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro motorkáře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro motorkáře, tak originální půllitry pro motorkáře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro motorkáře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho koníčku. Naše vtipné motivy na dárcích pro motorkáře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro motorkáře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí motorkáře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro motorkáře. Naším tipem je tričko pro motorkáře Nesnáším být sexy, ale jsem motorkář, takže to jinak nejde.

Dárek pro motorkáře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro motorkáře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro motorkáře, nebo plecháček pro motorkáře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co dorazí z vyjížďky.

Dárek pro motorkáře k Vánocům

Máte doma motorkáře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro motorkáře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro motorkáře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro motorkáře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže