VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro kytaristy

Originální dárky pro kytaristu u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro kytaristy, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro kytaristy. Každý z nás má ve svém okolí nějakého kytaristu, který umí skvěle hrát. Takový kytarista si zaslouží nějaký originální dárek. Potlesk je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro kytaristu, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme chtít přídavek. A že máte kytaristu přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro kytaristu. Ať už je kytarista váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro kytaristu mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro kytaristy, tak originální půllitry pro kytaristy, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro kytaristy udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro kytaristy ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro kytaristu k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí kytaristu, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro kytaristu. Naším tipem je tričko pro kytaristu Nesnáším být sexy, ale jsem kytarista, takže to jinak nejde.

Dárek pro kytaristu k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro kytaristu k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro kytaristu, nebo plecháček pro kytaristu, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně dohraje poslední song. 

Dárek pro kytaristu k Vánocům

Máte doma kytaristu a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro kytaristu? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro kytaristu, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro kytaristu s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže