Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro lékaře

Originální dárky pro lékaře u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro lékaře, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro lékaře. Každý z nás má ve svém okolí nějakého lékaře, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový lékař si zaslouží nějaký originální dárek. Poděkování je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro doktora, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme něco potřebovat. A že máte lékaře přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro lékaře. Ať už je doktor váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro lékaře mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro lékaře, tak originální půllitry pro lékaře, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro lékaře udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro lékaře ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro lékaře k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí lékaře, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro lékaře. Naším tipem je tričko pro lékaře Nesnáším být sexy, ale jsem lékař, takže to jinak nejde.

Dárek pro lékaře k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro lékaře k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro lékaře, nebo plecháček pro lékaře, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám konečně dohraje poslední song. 

Dárek pro lékaře k Vánocům

Máte doma lékaře a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro lékaře? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro lékaře, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro lékaře s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže