Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro fotbalisty

Originální dárky pro fotbalisty u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro fotbalisty, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro fotbalisty. Každý z nás má ve svém okolí nějakého šikovného fotbalistu. Takový fotbalista si zaslouží nějaký originální dárek. Ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro fotbalistu, aby nezapadl mezi prvoplánové dárky ostatních.  A že máte fotbalistu přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro fotbalistu. Ať už je fotbalista váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko profotbalistu mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro fotbalisty, tak originální půllitry pro fotbalisty, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro fotbalisty udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho koníčku. Naše vtipné motivy na dárcích pro fotbalisty ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro fotbalistu k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí fotbalistu, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro fotbalistu. Naším tipem je tričko pro ftobalistu Nesnáším být sexy, ale jsem fotbalista, takže to jinak nejde.

Dárek pro fotbalistu k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro fotbalistu k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro fotbalistu, nebo plecháček pro fotbalistu, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko. 

Dárek pro fotbalistu k Vánocům

Máte doma fotbalistu a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro fotbalistu? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro fotbalistu, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro fotbalistu s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže