VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro číšníky

Originální dárky pro číšníky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro číšníky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro číšníky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého číšníka, který nás vždy dopřeje tne nejlepší servis. Takový číšník si zaslouží nějaký originální dárek. Zpropitné je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro číšníka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat jídlo před zavíračkou. A že máte číšníka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro číšníka. Ať už je číšník váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro číšníka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro číšníky, tak originální půllitry pro číšníky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro číšníky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro číšníky ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro číšníka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí číšníka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro číšníka. Naším tipem je tričko pro číšnika Nesnáším být sexy, ale jsem číšník, takže to jinak nejde.

Dárek pro číšníka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro číšníka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro číšníka, nebo plecháček pro číšníka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vám donese jídlo. 

Dárek pro číšníka k Vánocům

Máte doma číšníka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro číšníka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro číšníka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro číšníka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže