VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro řidiče

Originální dárky pro řidičeu nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro řidiče, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro řidiče. Každý z nás má ve svém okolí nějakého řidiče, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový řidič si zaslouží nějaký originální dárek. Poděkování je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro řidiče, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco dovézt. A že máte řidiče přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro řidiče. Ať už je řidič váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro řidič mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro řidiče, tak originální půllitry pro řidiče, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro řidiče udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro řidiče ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro řidiče k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí řidiče, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro řidiče. Naším tipem je tričko pro řidiče Nesnáším být sexy, ale jsem řidič, takže to jinak nejde.

Dárek pro řidiče k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro řidiček svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro řidiče, nebo plecháček pro řidiče, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko poté, co vás doveze do cíle. 

Dárek pro řidiček Vánocům

Máte doma řidiče a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro řidiče? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro řidiče, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro řidičes vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže