Koukni na originální dárky na rozlučku nebo na vodu.
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro svářeče

Originální dárky pro svářeče u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro svářeče, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro svářeče. Každý z nás má ve svém okolí nějakého svářeče, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový svářeč si zaslouží nějaký originální dárek. Zaplacená faktura je fajn, ale chtělo by to nějaký osobní dárek pro svářeče, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo svařit. A že máte svářeče přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro svářeče. Ať už je svářeč váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro svářeče mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro svářeče, tak originální půllitry pro svářeče, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro svářeče udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro svářeče ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro svářeče k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí svářeče, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro svářeče. Naším tipem je tričko pro svářeče Nesnáším být sexy, ale jsem svářeče, takže to jinak nejde.

Dárek pro svářeče k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro svářeče k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro svářeče, nebo plecháček pro svářeče, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro svářeče k Vánocům

Máte doma svářeče a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro svářeče? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro svářeče, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro svářeče s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Mikiny pro svářeče

Zobrazit další
produkty

Ostatní dárky pro muže