VYUŽIJ SLEVY AŽ 75% NA VŠECHNY SKLADOVKY. NAKUPUJ ZDE
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro manželku

Udělej svojí manželce radost originálním dárkem s potiskem. Nabízíme celou řadu dárkových předmětů s potisky na přání, které manželku zaručeně potěší. Můžeš vybrat například vtipný dárek pro manželku, dárek pro manželku k narozeninám, vánoční dárek pro manželku nebo dárek pro manželku k svátku či k výročí. Dárek pro manželku by měl být hlavně od srdce, zaručeně ji tedy potěší něco osobního - dárek pro manželku s vlastním potiskem, dárek s vlastním fotkou či textem. U nás vybereš dárek pro manželku pro každou příležitost a jsme si jistí, že každý z nich bude protvou manželku krásnou památkou. 

Dárek pro manželku do kuchyně

Velice oblíbené jsou dárky pro manželku do kuchyně! Můžeš koupit , prkénko pro manželku nebo plecháček pro manželku. Ani s jedním určitě nešlápneš vedle. Dřevěná prkénka nabízíme dokonce ve dvou variantách. Můžeš objednat dekorační prkénko pro manželku, na které můžeme tisknout ve všech barvách stejně jako na papír, takže klidně i motiv s fotografií. Takové prkénko se hodí na vystavení na poličku nebo na pověšení na zeď. Pokud je ale tvoje manželka v kuchyni opravdu „pečená vařená“, můžeš jí koupit poctivé bukové prkénko pro manželku s gravírovaným motivem, které může skutečně používat na své kouzlení v kuchyni. Když se o něj bude pečlivě starat, vydrží jí dlouhá léta.

Dárek pro manželku pro chvíle pohody

Co koupit manželce k narozeninám, k svátku nebo k Vánocům? Každá manželka si alespoň jednou ročně zaslouží dostat dárek, který ji dopřeje malý kousek odpočinku. Starost o domácnost a o tebe určitě není jednoduchá, a tak bys měl  její péči ocenit dárkem pro manželku pro chvíle pohody. Tipů na dárek pro manželku máme nespočet. Mezi ty nejoblíbenější patří originální hrnek pro manželku, ve kterém si bude moct dopřát kafíčko a přitom si připomenout, jak moc ji mají její blízcí rádi. Odpočinek ji přinese i další náš tip na dárek pro manželku - polštář pro manželku.

Dárek pro manželku k narozeninám 

Nevíš, jaký dárek pro manželku vybrat k jejím narozeninám. Pamatuj, že tahle událost by se neměla podcenit. Naštestí máš nás a my jsme pro tebe připravili celou kategorii dárků pro manželku k narozeninám

Dárek pro manželku k výročí

Na dárek pro manželku k výročí vaší svatby nesmíš za žádnou cenu zapomenout. My jsme pro tebe nachystali celou kategorii, kde najde mnoho tipů na dárky pro manželku k výročí, takže stačí si vybrat. 

Vánoční dárek pro manželku

Vybrat vánoční dárek pro manželku může být pro nejednoho chlapa velkým oříškem. U nás máme naštestí celou kategorii vánočních dárků pro manželku, takže nemusíš zoufat. Tvůj problém vyřeší tato kategorie.

Ostatní dárky pro ženy