Vybírej originální DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE.  
Nákup nad
ti doručíme zdarma
0
Košík máš prázdný
Naplň ho!

Dárky pro kamioňáky

Originální dárky pro kamioňáky u nás najdeš na jednom místě. Vytvořili jsme speciální kategorii dárků pro kamioňáky, ve kterých najdeš ty nejlepší tipy na originální dárky pro kamioňáky. Každý z nás má ve svém okolí nějakého kamioňáka, který mu nejednou vytrhnul trn z paty. Takový kamioňák si zaslouží nějaký originální dárek, ale chtělo by to zároveň nějaký osobní dárek pro kamioňáka, abychom si trochu vyšlapali cestičku, až zase příště budeme potřebovat něco narychlo dovézt. A že máte kamioňáka přímo doma? I pro vás máme spoustu nápadů na dárek pro kamioňáka. Ať už je kamioňák váš manžel, děda, strejda nebo syn, takové tričko pro kamioňáka mu určitě udělá radost. V naší nabídce naleznete jak vtipná trička pro kamioňáky, tak originální půllitry pro kamioňáky, díky kterým bude všem hned jasné, s kým mají tu čest. Tyto originální dárky přímo pro kamioňáky udělají obdarovanému určitě vělkou radost, protože jsou ušité na míru jeho povolání. Naše vtipné motivy na dárcích pro kamioňáka ho určitě rozesmějí, a pokud chcete, můžete se do navrhování pustit sami v našem online editoru. 

Dárek pro kamioňáka k narozeninám

Máte doma nebo ve svém okolí kamioňáka, který bude mít v brzké době narozeniny? Vykašlete se na dokola omýlané dárky. Darujte mu dárek přímo pro kamioňáka. Naším tipem je tričko pro instalatéra Nesnáším být sexy, ale jsem kamioňák, takže to jinak nejde.

Dárek pro kamioňáka k svátku

Lámete si hlavu s dárkem pro kamioňáka k svátku. Malá drobnost, která ho určitě potěší je hrneček pro kamioňáka, nebo plecháček pro kamioňáka, ve kterém si bude moct vychutnat svoje kafíčko.

Dárek pro kamioňáka k Vánocům

Máte doma kamioňáka a rádi byste mu dali na Vánoce originální dárek pro kamioňáka? Máme pro vás pár tipů, které mu udělají zaručeně radost. Co třeba placatka pro kamioňáka, do které si bude moct dát nějaký povzbuzovák na horší časy? Nebo půllitr pro kamioňáka s vtipným potiskem, kterým ohromí všechny svoje kamarády nejen v hospodě.

Ostatní dárky pro muže